





Kir yuvish mashinasi Samsung WW60A4S00CE/LD — kiyimlaringizga yuqori sifatli parvarish ko'rsatish uchun mo'ljallangan ixcham va samarali model. Texnologiya tufayli bug' bilan yuvish, u matolarni oldindan ishlov bermasdan chuqur tozalaydi, 99.9% bakteriyalari va allergenlarini yo'q qiladi.
Funksiya Barabanni tozalash Yuvish vositalaridan foydalanmasdan barabanning gigienik tozaligini ta'minlaydi, energiyani tejaydi va yoqimsiz hidlarning oldini oladi. Noyob. Keramik isitgich + isitgich Korroziyaga qarshi qoplama bilan u shkala hosil bo'lishini kamaytiradi va qurilmaning ishlash muddatini uzaytiradi.
Maxsus ishlab chiqilgan yuvish vositasi tortmasi to'liq tozalashni ta'minlaydi, yuvish vositasi qoldiqlarining oldini oladi va yuqori darajadagi gigienani saqlaydi. Elektron boshqaruv elementlari, 6 kg gacha bo'lgan old yuklash quvvati, 1000 rpm gacha aylanish tezligi va bolalar xavfsizligi qulfi ushbu modelni zamonaviy uylar uchun ideal qiladi.
| Xarakterli | Ma'nosi |
|---|---|
| Turi | Mashina |
| Yuklash turi | Frontal |
| Maks. kir yuki | 6 kg |
| Motor turi | Inverter |
| Maksimal aylanish tezligi | 1000 rpm |
| Kechiktirilgan boshlash | Ovqatlang |
| Bolalarni himoya qilish | Ovqatlang |
| Aylantirish paytida shovqin darajasi | 75 dB |
| Quritish | Yo'q |
| Kirlarni qayta yuklash funksiyasi | Yo'q |
| Rang | Oq |
| Tarmoq kuchlanishi | 220 V |
| Nazorat turi | Elektron |